In Новини, Факултетни студентски съвети

Уважаеми колеги,

Във връзка с проведените частични избори за попълване на свободните квоти на студентите в Общото събрание и Факултетния студентски съвет към Медицинския факултет на Софийски университет “Св. Климент Охридски” студентите избраха за свои представители, както следва:

  1. Едже Беркант Ахмед, „Медицина“, IV курс – 21 гласа
  2. Христина-Ели Харамбалос Тетради, „Медицина на английски език“, IV курс – 14 гласа
  3. Виктория Владиславова Славчева, „Медицина“, VI курс – 12 гласа
  4. Полина Христова Игнатова, „Медицина“, V курс – 5 гласа
  5. Антония Йосифова Плачкова, „Медицина“, VI курс – 4 гласа
  6. Екатерина Методиева Богданова, „Медицина“, VI курс – 4 гласа
  7. Екатерина Димитрова Нешева, „Медицина“, II курс – 3 гласа
  8. Шаная Сезгин Хюсеин, „Медицинска сестра“, III курс – 2 гласа
  9. Ана-Мария Божидарова Николова, „Медицина“, II курс – 1 глас
  10. Ева Иванова Петрова, „Медицина“, V курс – 1 глас
  11. Елеонора Радославова Кирилова, „Медицина“, V курс – 1 глас

 

Желаем успех!

Свържете се с нас

В момента ни няма, но можете да ни изпратите писмо.

Not readable? Change text. captcha txt