Уважаеми колеги,
Във връзка с проведените частични избори за попълване на свободните квоти на студентите в Общото събрание и Факултетния студентски съвет към Медицинския факултет на Софийски университет “Св. Климент Охридски” студентите избраха за свои представители, както следва:
- Едже Беркант Ахмед, „Медицина“, IV курс – 21 гласа
- Христина-Ели Харамбалос Тетради, „Медицина на английски език“, IV курс – 14 гласа
- Виктория Владиславова Славчева, „Медицина“, VI курс – 12 гласа
- Полина Христова Игнатова, „Медицина“, V курс – 5 гласа
- Антония Йосифова Плачкова, „Медицина“, VI курс – 4 гласа
- Екатерина Методиева Богданова, „Медицина“, VI курс – 4 гласа
- Екатерина Димитрова Нешева, „Медицина“, II курс – 3 гласа
- Шаная Сезгин Хюсеин, „Медицинска сестра“, III курс – 2 гласа
- Ана-Мария Божидарова Николова, „Медицина“, II курс – 1 глас
- Ева Иванова Петрова, „Медицина“, V курс – 1 глас
- Елеонора Радославова Кирилова, „Медицина“, V курс – 1 глас
Желаем успех!
