In Новини

 

Уважаеми колеги, 

Изборите за попълване на свободните квоти за студенти и докторанти в Общото събрание на Софийския университет “Св. Климент Охридски” и Студентския съвет приключиха!

Новият редовен член на Студентския съвет е:

Светослав Атанасов от Факултета по математика и информатика

В квотите на Докторантите, Медицинския факултет, Факултета по науки за образованието и изкуствата и Факултета по педагогика не е достигнат минималният праг за избирателна активност. Второто гласуване за квотите на посочените факултети ще се проведе на 01.06.2026 г. от 10:00 ч. до 20:00 ч. в платформата Survey.

Всеки студент с активни права на обучаващ се от тези факултети ще има право отново да упражни гласа си при повторното гласуване! 

Всеки докторант в Софийския университет, който е зачислен, ще може отново да упражни гласа си при повторното гласуване!

 

 

 

Свържете се с нас

В момента ни няма, но можете да ни изпратите писмо.

Not readable? Change text. captcha txt