
Уважаеми колеги,
Изборите за попълване на свободните квоти за студенти и докторанти в Общото събрание на Софийския университет “Св. Климент Охридски” и Студентския съвет приключиха!
Новият редовен член на Студентския съвет е:
Светослав Атанасов от Факултета по математика и информатика
В квотите на Докторантите, Медицинския факултет, Факултета по науки за образованието и изкуствата и Факултета по педагогика не е достигнат минималният праг за избирателна активност. Второто гласуване за квотите на посочените факултети ще се проведе на 01.06.2026 г. от 10:00 ч. до 20:00 ч. в платформата Survey.
Всеки студент с активни права на обучаващ се от тези факултети ще има право отново да упражни гласа си при повторното гласуване!
Всеки докторант в Софийския университет, който е зачислен, ще може отново да упражни гласа си при повторното гласуване!