Състав на Общото събрание

След последното актуализиране на списъчния състав по време на проведеното заседание на Общото събрание от 15.10.2018г., съставът му е следния:

  • Биологически факултет:

 

  1. Теодора Алексиева, Молекулярна биология

 

  • Геолого-географски факултет:

 

  1. Цветелина Младенова, Регионално развитие и политика
  2. Стамен Петров, География
  3. Адриана Радева, Регионално развитие и политика

 

  • Медицински факултет:

 

  1. Димитър Мицев
  2. Иван Пашов

 

  • Стопански факултет:

 

  1. Юстин Раку, Бизнес-администрация – Стратегическо управление

 

  • Исторически факултет:

 

  1. Никол Маринова, Минало и съвремие на югоизточна Европа – в оставка от 19.10.2018г.

 

  • Факултет по журналистика и масова комуникация:

 

  1. Митьо Митев, Журналистика
  2. Джулия Кирилова, Журналистика
  3. Мина Кутева, Връзки с обществеността

 

  • Факултет по класически и нови филологии:

 

  1. Дария Михайлова, Класическа филология

 

  • Факултет по математика и информатика:

 

  1. Александра Господинова, Софтуерно инженерство
  2. Георги Георгиев, Математика и информатика
  3. Георги Стаменов, Статистика
  4. Петко Петков, Информационни системи
  5. Александър Зарев, Разпределени системи и мобилни технологии
  6. Димитър Димитров, Софтуерно инженерство

 

  • Факултет по начална и предучилищна педагогика:

 

  1. Румяна Богданова, Социална педагогика
  2. Ралица Пехливанова, Начална училищна педагогика с чужд език
  3. Яна Козарева, Логопедия

 

  • Факултет по педагогика:

 

  1. Женя Крумова, Неформално образование

 

  • Факултет по славянски филологии:

 

  1. Цветелина Добрева, Българска филология
  2. Гергана Петрова, Българска филология – в оставка от 21.10.2018г.

 

  • Факултет по химия и фармация:

 

  1. Симеон Георгиев, Фармация – до 28.11.2018г.
  2. Джоана Янчева, Фармация

 

  • Философски факултет:

 

  1. Калина Асенова (Бонева), Психология
  2. Пламена Илиева, Публична администрация
  3. Весела Георгиева, Мениджмънт и социализация на културното наследство
  4. Димитър Мерджанов, Политология
  5. Виктория Шидерска, Политология

 

 

  • Юридически факултет:

 

  1. Александър Петков, Право – до 23.11.2018г.
  2. Георги Гълъбов, Право – до 23.11.2018г.
  3. Лидия Даскалова, Право
  4. Даяна Килова, Право
  5. Виктория Любомирова, Право

 

  • Физически факултет:

 

  1. Елена Вакареева, Комуникации и физична електроника

 

  • Докторанти:

 

  1. Мария Антонова-Вапцарова, ФСлФ
  2. Емил Марков, ФФ
  3. Симона Петева, БФ
  4. Ирина Тодорова, ФЖМК
  5. Богомил Калинов, ФЖМК
  6. Габриела Павлова, ФЖМК
  7. Кристиян Луканов, ГГФ
Свържете се с нас

В момента ни няма, но можете да ни изпратите писмо.

Не се чете? Сменете текста. captcha txt